Perfect Piano

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 103 MB
  • Version 3.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Revontulet Soft
Piyano öğrenmek için Perfect Pianoo mobil uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Perfect Piano mobil uygulamasını IOS  işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz eğlenceli bir müzik uygulamasıdır. Müziğe yatkınlığınız varsa Perfect Pianoo mobil uygulaması bu arzınızı piyano çalma kursu ile yardımcı olacaktır. Uygulama ile kendinize piyano kursu verdirebilirsiniz. 

Kurs esnasında hem eğlenir hem de yanlış yaptığınızda düzelteceğiniz noktayı bilirsiniz. Perfect Piano sizlere böyle bir eğlence sunacaktır. Sizde bu uygulamadan faydalanabilirsiniz. Dokuz farklı klavye sesine ev sahipliği yapan Perfect Piano uygulamasında sizde eğlenebilirsiniz. İster çocuğunuz, isterseniz de kendiniz uygulama içerisinde vakit geçirirken sevdiğiniz şarkıları seslerini çıkarırken oldukça güzel anlar yaşayacaksınız. 

Piyano çalmaya başladığınızda seçim yapmanız gereken üç farlı zorluk seviyesi bulunmaktadır. Bu seviyelerden her biri farklı fonksiyonlara sahiptir. Tercih size kalmış, dilediğinizi seçerek uygulamada ilerleyebilirsiniz. Çalışmalarınızı kayıt altına alabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. 

Çalmayı öğrenebileceğiniz bir çok parça uygulamada sizleri bekliyor olacak, üstelik her hafta uygulamaya yeni yeni parçalar ekleniyor. Her parçayı çalışarak çalmayı öğrenebilirsiniz. 

Perfect Piano indir